top of page

Kediler ve köpekler için hangi sineklik sistemi kullanmalıyız

Güncelleme tarihi: 4 May 2021


KEDİLER İÇİN %100 GARANTİLİ OLAN TEK SİSTEM NEDİR SORUSU SIKCA DUYDUĞUMUZ SORULARIN BAŞINDA GELİYOR.

  1. Öncelikle bilmenizi istediğimiz konu aslında basit gibi gözüken fakat hiçte basit olmayan yanlış uygulamalarla bize vereceği maddi ve manevi sonuçları olan tehlikeli bir istir. Günümüzde genellikle kedi sinekliğinin nasıl olması konusunda hiç bir fikri ve tecrübesi olmayan standart sineklik yapan firma ve ustalar var. Müşteriden gelen taleplere karşılık vermek için bilmediği halde kedi sinekliği yapmaya çalışanların işlerini sahada birebir olmamız sebebiyle sıkca görüyoruz. Sinekler için kullanıldığı bilinen aynı zamanda her sineklikcininde bilmediği sineklikler dışarı açılan fiberglas tüllü kedi patilerine dayanıksız tül yapısı çelik olmayan malzemelerden yapılmış sinekliklerdir. Son zamanlarda sıkca duyduğumuz camdan düşme vakaları bizleri hayli üzmekte ve istemediğimiz sonuçları doğurmaktadır. Kesinlikle bilinmelidir ki

  1. KEDİLER İÇİN %100 GARANTİLİ OLAN TEK SİSTEM YIRTILMAZ ÇELİK TELLİ İÇERİ AÇILIR SİSTEM KEDİ SİNEKLİĞİDİR.

  2. Yırtılmaz çelik telli içeri açılır kedi sinekliği harici tüm sineklik sistemleri kediler için uygun değildir.

  3. Kediler için garantili tek sistem olan çelik telli, içeri açılır kedi sinekliği evcillerimizin emniyeti için olmazsa olmazlardandır.

  4. Özellikle son dönemlerde çok yaygınca duyduğumuz evcil hayvan yaralanmalarında, kedilerin camdan düşmesi sonucu yaralanmaları veya daha üzücü olaylara maruz kalmalarıdır. Bir diğer durumda kedilerin kaçmaması için sineklik veya köpeklerin kaçmaması için sineklik uygulanmasından faydalanmaktır.

  5. Kedi ve Köpekler evimizdeki sadık narin ve vazgeçilmez dostlarımızdır. Buna karşın gerek merakları gerekse hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilmektedirler. Bu tip yaralanmalara veya daha üzücü olaylara maruz kalmamak adına alınabilecek en doğru tedbir, kedi ve köpekler için özel dayanıklılık ihtiva eden çelik alaşımlı tel ile donatılmış kedi sineklik sistemidir. Bu sistemin adı kedi teli veya köpek teli veya kedi sinekliği olarak geçmektedir. Kedi sineklik sisteminin başlıca özellikleri sayarsak, sineklik ile aynı vazifeyi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

Comments


bottom of page