top of page
kapi kedi sinekligi
balkon kapi kedi sinekligi

  Kediler için garantili tek sistem olan çelik telli içeri açılır kedi sinekliği evcillerimizin emniyeti için olmazsa olmazlardandır.Kedi sinekliği,kedi sineklik,çelik sineklik,kedi için sineklik içe açılır sineklik diye adlandırılır.

Özellikle son dönemlerde çok yaygınca duyduğumuz evcil hayvan yaralanmalarında kedilerin camdan düşmesi sonucu yaralanmaları veya daha üzücü olaylara maruz kalmalarıdır. Bir diğer durumda kedilerin kaçmaması için sineklik veya köpeklerin kaçmaması için sineklik uygulanmasından faydalanmaktır. Kedi ve Köpekler evimizdeki sadık narin ve vazgeçilmez dostlarımızdır. Buna karşın gerek merakları gerekse hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilmektedirler. Bu tip yaralanmalara veya daha üzücü olaylara maruz kalmamak adına alınabilecek en doğru tedbir, kedi sinekliği ve köpekler için özel dayanıklılık ihtiva eden çelik alaşımlı tel ile donatılmış kedi teli sineklik sistemidir. Bu sistemin adı kedi teli veya köpek teli veya kedi sinekliği,kedi sineklik,çelik sineklik olarak geçmektedir. Kedi sineklik sisteminin başlıca özellikleri sayarsak, sineklik ile aynı vazifeyi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

kullanım alanları ve isimleri

balkon kapısı sineklik,çelik balkon kapı sineklik,çelik telli kedi sinekliği,balkon kapı sineklik,kedi için balkona sineklik,pimapen kapıya sineklik,balkon kapı sinekliği,kapı sineklik modelleri,kapı sineklik fiyatı,kapı sineklik teli,kedi kapı sinekliği,kedi kapı teli,kedi balkon kapısı teli,kedi için balkon sineklik diye farklı isimleri olsada hepsi aynı sistemin adıdır,

bottom of page