top of page
cam balkon kedi sinekligi
katlanir cam kedi sinekligi

  Kediler için garantili tek sistem olan çelik telli içeri açılır kedi sinekliğinin yanı sıra farklı alanlardada kullanılan sistemler olmaktadır,Bunların başında sıkca karşılaştığımız cam balkonlarda ve sürme doğrama olan pencerelerde raylı sürgülü kedi sinekliği ile çözüme kavuşturuyoruz, Evcillerimizin emniyeti için çelik sürgülü sineklik olmazsa olmazlardandır.Kedi sinekliği,kedi sineklik,çelik sineklik,kedi için sineklik içe açılır,sürme sineklik,sürgülü sineklik,raylı sineklik,kızaklı sineklik,balkon sinekliği çelik sineklik diye adlandırılır.

Özellikle son dönemlerde çok yaygınca duyduğumuz evcil hayvan yaralanmalarında kedilerin camdan düşmesi sonucu yaralanmaları veya daha üzücü olaylara maruz kalmalarıdır. Bir diğer durumda kedilerin kaçmaması için sineklik veya köpeklerin kaçmaması için sineklik uygulanmasından faydalanmaktır. Kedi ve Köpekler evimizdeki sadık narin ve vazgeçilmez dostlarımızdır. Buna karşın gerek merakları gerekse hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilmektedirler. Bu tip yaralanmalara veya daha üzücü olaylara maruz kalmamak adına alınabilecek en doğru tedbir, kedi sinekliği ve köpekler için özel dayanıklılık ihtiva eden çelik alaşımlı tel ile donatılmış  çelik kedi teli sineklik sistemidir. Bu sistemin adı kedi teli veya köpek teli veya kedi sinekliği,kedisineklik,çelik sineklik olarakda geçmektedir. Kedi sineklik sisteminin başlıca özellikleri sayarsak, sineklik ile aynı vazifeyi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

Kullanım Alanları

Kapı ve pencerelerde,panjur ve kepenk sistemi olan pencere ve kapılarda,pencere ve kapı arkasında demir korkuluk bulunan yerlerde,hebeşibe kapılar,wolksvagen kapılar ve pencerelerde,çiftli sürme pencere ve kapılarda,balkon penceresi,balkon kapısı,cambalkon,kafeler ve geniş alanlarda kullanılan oldukça konforlu ve rahat kullanımı olan bir modeldir.

sürme sineklik,raylı sineklik,sürgü sineklik,sürgülü sineklik,sürgülü kapı sinekliği,sürgülü pencere sinekliği,sürgülü balkon sinekliği diye  farklı anlamları olsada hepsi aynı sineklik sistemidir.

bottom of page